Konu: Genel Sohbet
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Şubat 2022, 16:52   #2402
KahKaha
KahKaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Kanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok komiksin gerçekten ve halen resmi bir tavırla mahcubiyetten ve alıntı olmasından söz ediyorsun. Sen böyle yazarak haksız yere konumu kirlettin zaten. Hiç bulaşmasaydın daha iyiydi. Dediğim gibi hepsi bana ait ve istediğin yerde istediğim zaman bunu kanıtlarım, fakat sonra sen mahcubiyet içinde özür dileyebilecek misin onu bilemem.

Eser bana aitten neden alıntı belirteyim hem? Harbiden gülünç bir durum.
Ben tanımadığım insanlarla her zaman resmî konuşurum Kanka. Sizli bir durum değil.
Konunuzun içinden ulaşmayı tercih ettiniz, ordan cevap verdim. Halbuki rapor etseniz özel mesaj olarak dönerdim. Alakasız mesajları taşıyarak konunuzu da temizlemiş bulunuyorum.
Özür dilemekten gocunmayacak kadar görgü sahibi bir insanım ayrıca. İçerik sizin madem, haksızlık etmişim kusura bakmayın. İş öğretir tavırla hiç alakası olmayacak backlink konusundan dem vurunca tetiklendim sanırım.
Sizin de huzurunuz için, hem mahcubiyetimden ötürü bundan sonra sizin ile ilgili konulara dahil olmayacağım. Editörümüz, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], gerekli düzenlemeleri yapacak. Bundan sonra kendisi ile iletişime geçin lütfen.
Tekrar keyifli forumlar.