Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mayıs 2024, 20:58   #13
iÇRe
Co Admin
iÇRe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
aMilliYusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iÇRe ben x bir yerde yöneticiydim. Mesela buradan olsun veya diğer yerlerden olsun gelen misafirleri çözebiliyordum. Buda meslek sırrı. Burada link paylasiyorsa ve biri buradan şurdan felan geldim diyorsa buyur diyecekler. Yada link paylaşmasınlar. Bugün yemin olsun 4 yere müzik dinlemeye gittim. Süperlerdi. Bazen girmeden dısardanda dinliyorum. Burada herkes bunu yapıyordur. Amaçları belli bir kitleye ulaşmak olsun ve öyle zaten. İnsan püskürtmesinler. Yazık değil mi emek sarfeden dj arkadaslara. Herşey karşılıklıdır. 3 kişi bu konu içinde olumsuz birşeylerden bahsetmiş. Ben size söyleyeyim. Bu 10 da olur 20 de olur sonra. Burada belirtilme nedeni buradan geldik dememiz ve sonra kovulma mevzusu. Yüce Allah iyi yerler nasip etsin. Bir müzik keyfimiz var. Birazda çet yapıyoruz. Neyse...
Benim bahsim şu misal; bir sunucuda admin vs herhangi bir yetkilisin bunun yanı sıra bulunduğun bir forum sitesi var.
Ve bulunduğun sunucuda bir konu üzerine saldırı yapan birisi uzaklaştırılıyor,aynı olay forum yönetimine iletiliyor ve forum yöneticileri bu konu ile ilgilenmiyor ve sebep olarak deniliyor ki forum ve sunucu farklı birbiri ile olaylar veya konular hakkında yasaklanma gibi bir söz konusu olamaz gibi.
Acaba diyorum üye kaybetmemek adına sunucu ve forum birbirine karışamaz mı deniliniyor yoksa bu kural gerçekten var mı?