Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Haziran 2024, 18:26   #6
nesimsek
Editör
nesimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Selale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] beyefendi, hangi harfinize, hangi kelimenize yorum yapacağım inanın bilemedim. Her bir öylesine dolu her biri öylesine yaşanmışlık taşıyor ki. Yük taşıyan kişinin ağırlığını, çamurla oynayan çocuğun üzerinin kirlenmesi korkusunu bile taşıdım.

Ancak mantar tabancına bir hayli değinmek isterim. O minicik garip olmasına rağmen kokusuna bayıldığım mantarların içine yine minik bir taş koyar sonrasında da üzerine daha büyükçe bir taş bırakıp patlayışını seyrederdim.

Bizler bu kadar geçmişe hasret iken nasıl bu kadar bozulabilmeyi başarıyoruz anlamış değilim.

Kıymetli kaleminize, o kalemi yazdıran yüreğinize sağlık.
Çok teşekkür ederim değerli düşüncelerinize...
O mantar tabancası her bayram bana çok değişkik duygular yaşatırdı.
Her bayram amcam veya babam bana mantar tabancasının en yenisini alırdı ve ben onunla köyüme gider, akranlarıma hava atardım kendimce... Her bayram dedem bayram bitiminde elimdn alır, "-ben onu saklayayım gelecek bayram sana veririm, sen kaybedersin..." diyerek elimden alırdı ve ben köyden ayrılınca anında köydeki amcamın oğluna verirdi ve bir dahaki bayrama göremezdim, bu yüzden her bayram alınırdı zaten...
Hey gidi günler...
Çok teşekkür ederim, sağ olun, var olun...

Hayatı ŞiiR lerle yaşarsanız, ŞiiR gibi yaşarsınız...